VJ0603Y223JXJAC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603Y223JXJACTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0603Y223JXJACCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0603Y223JXJACDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y223JXJAC
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y223JXJAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)