VJ0402Y121KXACW1BC är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
120 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
VJ0402Y121KXACW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0402Y121KXACW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0402Y121KXACW1BCCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0402Y121KXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402Y121KXACW1BC
Beskrivning
CAP CER 120PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402Y121KXACW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)