VJ0402A121JXAAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 10 534
Datablad
120 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
VJ0402A121JXAAC
DigiKeys produktnummer
VJ0402A121JXAAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402A121JXAAC
Beskrivning
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402A121JXAAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)