HV1825Y222KXVARHV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
2200 pF ±10% 4000V (4kV) Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
HV1825Y222KXVARHV
DigiKeys produktnummer
HV1825Y222KXVARHV-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HV1825Y222KXVARHV
Beskrivning
CAP CER 2200PF 4KV X7R 1825
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
HV1825Y222KXVARHV Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1825 (metrisk 4564)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,252" (4,50 x 6,40mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)