HV1825Y222JXVARHV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2200 pF ±5% 4000V (4kV) Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
HV1825Y222JXVARHV
DigiKeys produktnummer
HV1825Y222JXVARHV-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HV1825Y222JXVARHV
Beskrivning
CAP CER 2200PF 4KV X7R 1825
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HV1825Y222JXVARHV Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1825 (metrisk 4564)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,252" (4,50 x 6,40mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)