CDR32BX153BKUSAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
0.015 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer BX 1206 (metrisk 3216)
CDR32BX153BKUSAJ
DigiKeys produktnummer
CDR32BX153BKUSAJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR32BX153BKUSAJ
Beskrivning
CAP CER 0.015UF 100V BX 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR32BX153BKUSAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Haverifrekvens
S (0,001 %)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)