CDR32BX153BKUS-ZANAM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
0.015 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer BX 1206 (metrisk 3216)
CDR32BX153BKUS-ZANAM
DigiKeys produktnummer
478-CDR32BX153BKUS-ZANAMTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR32BX153BKUS-ZANAM
Beskrivning
CAP CER SMP MLC HI-REL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Haverifrekvens
S (0,001 %)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)