CDR01BX471BKUSAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 2 062
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Similar
KEMET
I lager: 3
KEMET
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
470 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer BX 0805 (metrisk 2012)
CDR01BX471BKUSAJ
DigiKeys produktnummer
CDR01BX471BKUSAJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR01BX471BKUSAJ
Beskrivning
CAP CER 470PF 100V BX 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR01BX471BKUSAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Haverifrekvens
S (0,001 %)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,080" x B 0,050" (2,03 x 1,27mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)