TR3D686M010C0150 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 1 213
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 572
I lager: 527
I lager: 490
Similar
I lager: 6
Similar
Direkt
KEMET
68 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm
TR3D686M010C0150
DigiKeys produktnummer
TR3D686M010C0150-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3D686M010C0150
Beskrivning
CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3D686M010C0150 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
10 V