TR3D337M004C0150 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
I lager: 229
Similar
Similar
KEMET
KEMET
I lager: 500
I lager: 428
I lager: 195
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
I lager: 137
330 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm
TR3D337M004C0150
DigiKeys produktnummer
TR3D337M004C0150-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3D337M004C0150
Beskrivning
CAP TANT 330UF 20% 4V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3D337M004C0150 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
4 V