T494D337M006AH
DigiKeys produktnummer
399-T494D337M006AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-T494D337M006AHCT-ND - Remsbit (CT)
399-T494D337M006AHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T494D337M006AH
Beskrivning
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm
EDA-/CAD-modeller
T494D337M006AH Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
6.3 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm