TR3D335K050C0800 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 365
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 130
Similar
KEMET
I lager: 493
KEMET
I lager: 1 168
KYOCERA AVX
I lager: 4
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 800mOhm
TR3D335K050C0800
DigiKeys produktnummer
TR3D335K050C0800-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3D335K050C0800
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3D335K050C0800 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
800mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
50 V