T491D335K050AH
DigiKeys produktnummer
399-T491D335K050AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-T491D335K050AHCT-ND - Remsbit (CT)
399-T491D335K050AHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491D335K050AH
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2917
Detaljerad beskrivning
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 2Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T491D335K050AH Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
2Ohm