TR3C475M025C0525 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 938
I lager: 638
I lager: 418
I lager: 568
Similar
I lager: 221
KEMET
I lager: 280
Similar
KEMET
KYOCERA AVX
4.7 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2312 (metrisk 6032) 525mOhm
TR3C475M025C0525
DigiKeys produktnummer
TR3C475M025C0525-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3C475M025C0525
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 20% 25V 2312
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3C475M025C0525 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
525mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,79mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
25 V