TR3B336M010C0600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 1 098
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
KEMET
KEMET
I lager: 426
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 1411 (metrisk 3528) 600mOhm
TR3B336M010C0600
DigiKeys produktnummer
TR3B336M010C0600-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3B336M010C0600
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 10V 1411
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3B336M010C0600 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
600mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
10 V