TR3B157M004C0500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 1411 (metrisk 3528) 500mOhm
TR3B157M004C0500
DigiKeys produktnummer
TR3B157M004C0500-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3B157M004C0500
Beskrivning
CAP TANT 150UF 20% 4V 1411
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3B157M004C0500 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
500mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
4 V