TPSB157M004R0250 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
Direkt
Vishay Sprague
Similar
KEMET
KEMET
Vishay Sprague
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 1411 (metrisk 3528), 1210 250mOhm
TAJ, TCJ Series
TPSB157M004R0250
DigiKeys produktnummer
TPSB157M004R0250-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPSB157M004R0250
Beskrivning
CAP TANT 150UF 20% 4V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
250mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528), 1210
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
4 V