TR3A685M020C2600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1206 (metrisk 3216) 2,6Ohm
TR3A685M020C2600
DigiKeys produktnummer
TR3A685M020C2600-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3A685M020C2600
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 20% 20V 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3A685M020C2600 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
2,6Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
20 V