TAJA685M020RNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 9 745
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Sprague
Direkt
KEMET
Similar
KEMET
Vishay Sprague
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1206 (metrisk 3216) 2,4Ohm
TAJA685M020RNJ
DigiKeys produktnummer
TAJA685M020RNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJA685M020RNJ
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 20% 20V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJA685M020RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
2,4Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
20 V