T95D336M025HZAS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
33 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 260mOhm
T95D336M025HZAS
DigiKeys produktnummer
T95D336M025HZAS-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T95D336M025HZAS
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T95D336M025HZAS Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
260mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,293" x B 0,170" (7,44 x 4,32mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
25 V