T95D336M025EZSS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
33 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 260mOhm
T95D336M025EZSS
DigiKeys produktnummer
T95D336M025EZSS-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T95D336M025EZSS
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T95D336M025EZSS Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
260mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,293" x B 0,170" (7,44 x 4,32mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
25 V