T55B156M025C0100 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 1 500
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 2 493
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
15 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 1411 (metrisk 3528) 100mOhm vid 100kHz