25TDC15MB
DigiKeys produktnummer
10-25TDC15MBTR-ND - Remsa och spole (TR)
10-25TDC15MBCT-ND - Remsbit (CT)
10-25TDC15MBDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
25TDC15MB
Beskrivning
CAP TANT POLY 15UF 25V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 1411 (metrisk 3528) 100mOhm vid 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
25TDC15MB Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Panasonic Industry
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Kapacitans
15 µF
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
25 V