593D687X9004E2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
I lager: 536
680 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 100mOhm
593D687X9004E2TE3
DigiKeys produktnummer
593D687X9004E2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
593D687X9004E2TE3
Beskrivning
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
593D687X9004E2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,170" (4,32mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
E
Spänning - märkt
4 V