TPSE687K004R0060 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
Similar
Vishay Sprague
Similar
I lager: 357
680 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm vid 100kHz
TPSE687K004R0060
DigiKeys produktnummer
478-TPSE687K004R0060TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPSE687K004R0060
Beskrivning
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
4 V