550D476X0035S2BE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 16
Parametrisk ekvivalent
47 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 35 V Axiell
550D476X0035S2BE3
DigiKeys produktnummer
550D476X0035S2BE3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
550D476X0035S2BE3
Beskrivning
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
550D476X0035S2BE3 Modeller
Kategori
Typ
Hermetiskt förseglad
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,351" x L 0,786" (8,92 x 19,96mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
S
Spänning - märkt
35 V