150D476X0035S2GE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 16
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
47 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 35 V Axiell
150D476X0035S2GE3
DigiKeys produktnummer
150D476X0035S2GE3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D476X0035S2GE3
Beskrivning
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D476X0035S2GE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,351" x L 0,786" (8,92 x 19,96mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
S
Spänning - märkt
35 V