550D156X0050R2B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
15 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 50 V Axiell
550D156X0050R2B
DigiKeys produktnummer
550D156X0050R2B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
550D156X0050R2B
Beskrivning
CAP TANT 15UF 20% 50V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
550D156X0050R2B Modeller
Kategori
Typ
Hermetiskt förseglad
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,289" x L 0,686" (7,34 x 17,42mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
50 V