150D156X0050R2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
15 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 50 V Axiell
150D156X0050R2TE3
DigiKeys produktnummer
150D156X0050R2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D156X0050R2TE3
Beskrivning
CAP TANT 15UF 20% 50V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D156X0050R2TE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,289" x L 0,686" (7,34 x 17,42mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
50 V