293D335X0025C2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 660
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 968
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2312 (metrisk 6032) 2,3Ohm
293D335X0025C2TE3
DigiKeys produktnummer
293D335X0025C2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D335X0025C2TE3
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
293D335X0025C2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
2,3Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,79mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
25 V