T491C335M025AT
DigiKeys produktnummer
399-10167-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-10167-1-ND - Remsbit (CT)
399-10167-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491C335M025AT
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 2312
Detaljerad beskrivning
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2312 (metrisk 6032) 2,5Ohm
EDA-/CAD-modeller
T491C335M025AT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
2,5Ohm