293D226X9010A2TE3
DigiKeys produktnummer
718-293D226X9010A2TE3TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-293D226X9010A2TE3CT-ND - Remsbit (CT)
718-293D226X9010A2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D226X9010A2TE3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 1206 (metrisk 3216) 2,5Ohm
EDA-/CAD-modeller
293D226X9010A2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
2,5Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
10 V