TAJA226K010RNJ
DigiKeys produktnummer
478-1663-2-ND - Remsa och spole (TR)
478-1663-1-ND - Remsbit (CT)
478-1663-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJA226K010RNJ
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 1206 (metrisk 3216) 3Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TAJA226K010RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
3Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
10 V