199D475X9016BXV1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
4.7 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D475X9016BXV1
DigiKeys produktnummer
199D475X9016BXV1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D475X9016BXV1
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 16V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D475X9016BXV1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
16 V