199D475X9010A6V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
4.7 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D475X9010A6V1E3
DigiKeys produktnummer
199D475X9010A6V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D475X9010A6V1E3
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 10V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D475X9010A6V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,378" (9,61mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
10 V