199D475X9010A9V1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Similar
Datablad
Similar
4.7 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D475X9010A9V1
DigiKeys produktnummer
199D475X9010A9V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D475X9010A9V1
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 10V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D475X9010A9V1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,398" (10,12mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
10 V