199D226X0016D2V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
I lager: 533
I lager: 200
Similar
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D226X0016D2V1E3
DigiKeys produktnummer
199D226X0016D2V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X0016D2V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X0016D2V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
16 V