199D225X9025A2V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 330
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
2.2 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V Radial
199D225X9025A2V1E3
DigiKeys produktnummer
199D225X9025A2V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D225X9025A2V1E3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 25V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D225X9025A2V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,280" (7,11mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
25 V