199D225X9025A1V1E3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
2.2 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V Radial
199D225X9025A1V1E3
DigiKeys produktnummer
718-1215-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D225X9025A1V1E3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 25V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D225X9025A1V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,280" (7,11mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
25 V