199D225X0035B2A1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 350
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
2.2 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 35 V Radial
199D225X0035B2A1
DigiKeys produktnummer
199D225X0035B2A1-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D225X0035B2A1
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 20% 35V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D225X0035B2A1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
35 V