173D225X5020VWE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V Axiell
173D225X5020VWE3
DigiKeys produktnummer
173D225X5020VWE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D225X5020VWE3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 5% 20V AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
173D225X5020VWE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,110" x L 0,290" (2,79 x 7,37mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
V
Tolerans
±5%
Spänning - märkt
20 V