173D225X5020UE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V Axiell
173D225X5020UE3
DigiKeys produktnummer
173D225X5020UE3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D225X5020UE3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 5% 20V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
173D225X5020UE3 Modeller
Kategori
Typ
Formgjuten
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Axiell
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,260" (2,41 x 6,60mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
U
Tolerans
±5%
Egenskaper
General Purpose
Spänning - märkt
20 V