173D105X5050VW är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
1 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V Axiell
173D105X5050VW
DigiKeys produktnummer
173D105X5050VW-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D105X5050VW
Beskrivning
CAP TANT 1UF 5% 50V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D105X5050VW Modeller
Kategori
Typ
Formgjuten
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Axiell
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,110" x L 0,290" (2,79 x 7,37mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
V
Tolerans
±5%
Egenskaper
General Purpose
Spänning - märkt
50 V