173D105X5020UW är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
1 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V Axiell
173D105X5020UW
DigiKeys produktnummer
173D105X5020UW-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D105X5020UW
Beskrivning
CAP TANT 1UF 5% 20V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D105X5020UW Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,260" (2,41 x 6,60mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
U
Tolerans
±5%
Spänning - märkt
20 V