150D275X0100B2BE3 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
2.7 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 100 V Axiell
150D275X0100B2BE3
DigiKeys produktnummer
150D275X0100B2BE3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D275X0100B2BE3
Beskrivning
CAP TANT 2.7UF 20% 100V AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D275X0100B2BE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,185" x L 0,474" (4,70 x 12,04mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
100 V