150D275X0050B2B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
2.7 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 50 V Axiell
150D275X0050B2B
DigiKeys produktnummer
150D275X0050B2B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D275X0050B2B
Beskrivning
CAP TANT 2.7UF 20% 50V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D275X0050B2B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,185" x L 0,474" (4,70 x 12,04mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
50 V