150D226X0050S2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
22 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 50 V Axiell
150D226X0050S2TE3
DigiKeys produktnummer
150D226X0050S2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D226X0050S2TE3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 50V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D226X0050S2TE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,351" x L 0,786" (8,92 x 19,96mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
S
Spänning - märkt
50 V