150D226X0015B2T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Sprague
I lager: 70
I lager: 0
22 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 15 V Axiell
150D226X0015B2T
DigiKeys produktnummer
150D226X0015B2T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D226X0015B2T
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 15V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D226X0015B2T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,185" x L 0,474" (4,70 x 12,04mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
15 V