135D477X9025T6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
470 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 25 V Axiell 1,8Ohm
135D477X9025T6
DigiKeys produktnummer
135D477X9025T6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
135D477X9025T6
Beskrivning
CAP TANT 470UF 10% 25V AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
135D477X9025T6 Modeller
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,8Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-200°C
Storlek/dimension
Diam. 0,390" x L 0,766" (9,91 x 19,46mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
25 V