135D477X9030T6
DigiKeys produktnummer
135D477X9030T6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
135D477X9030T6
Beskrivning
CAP TANT 470UF 10% 30V AXIAL
Detaljerad beskrivning
470 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 30 V Axiell 1,8Ohm
EDA-/CAD-modeller
135D477X9030T6 Modeller
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,8Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-200°C
Storlek/dimension
Diam. 0,390" x L 0,766" (9,91 x 19,46mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
30 V